Novinky


V tejto sekcii máte možnosť sledovať najnovšie trendy, novinky a akcie zo sveta IT, ktorý sa neustále vyvíja a napreduje.

Čistý vzduch pre vaše bezpečnejšie prostredie

Sterilizátory vzduchu STERILLIGHT likvidujú vírusy, baktérie a plesne pomocou ultrafialového žiarenia. Predstavujú jednoduchú a účinnú ochranu Vášho prostredia.Táto bezpečná technológia na najvyššej úrovni je dostupná aj pre Vás.

- Sterilizácia vzduchu UV žiarením

- Prevencia na najvyššej úrovni

- Pracovisko bez rizika

- Sú bezpečné – neprodukujú jedovatý ozón

- Účinná a jednoduchá ochrana seba a najbližších

- Bezpečná technológia na likvidáciu vírusov, baktérií a plesní 

Doprajte vašej predajni a produktom viac života

Jedinečný digitálny svetelný projektor

EPSON LightScene EV-100    

Umožňuje vytvoriť vizuálne prvky, ktoré okamžite zaujmú vďaka ostrému rozlíšeniu WXGA a jasu 2 000 lúmenov 

možné nainštalovať rôznymi spôsobmi (od tradičnej montáže na strop po voľne stojacu podporu alebo ho možno pripevniť k existujúcej osvetľujúcej konštrukcii ako bodové svetlo) 

Softvér Epson Projector Content Manager umožňuje rýchle a jednoduché nastavenie bez špeciálnej inštalácie. Zoznamy na prehranie možno načítať aj cez kartu SD 

5-ročná záruka na 20 000 hodín spolu s odolnou, spoľahlivou technológiou anorganického fosforového kotúča 

Naša realizácia v obchodnom centre Poprad

Dochádzkový systém

Entry E K880 dochádzkový terminál 

Dochádzkový terminál s duálnou RFID čítačkou (štandard EM4100, 125 kHZ, MIFARE 13,56 MHz, MIFARE DESFire EV1, MIFARE DESFire EV2) a kódovou klávesnicou, 10 000 kariet, 200 000 udalostí, 3,5" farebný grafický TFT displejSK/CZ/EN jazyk, zvuková a LED  signalizácia, plnohodnotné spracovanie dochádzky, 8 programovateľných tlačidiel prerušení, zabudovaná kamera pre zosnímanie zamestnanca, komunikácia s PC cez TCP/IP alebo RS-485 alebo RS-232.   

EPSON
Workforce PRO
WC-C5710DWF

Rýchle multifunkčné zariadenie pre malú pracovnú skupinu.

Toto multifunkčné zariadenie 4 v 1 pre malé pracovné skupiny je vynikajúcou voľbou pre firmy od malých kancelárií po veľké korporácie tradične využívajúce laserovú tlač, ktoré potrebujú znížiť náklady, zvýšiť produktivitu a skrátiť prestoje.

Prístupový terminál na meranie teploty a detekcia rúška

Terminál na meranie teploty a detekcia rúška vo vašej firme alebo pre školu

Prístupový terminál je zariadenie na kontrolu vstupu, ktoré umožňuje automatické meranie teploty ľudského tela a súčasťou je aj detekcia rúška. Samozrejmosťou je zobrazenie teploty, hlasové oznámenie o teplote a detekcia rúška a to všetko v slovenskom jazyku

Prevencia je najúčinnejšia ochrana

Zmluvný servis s garantovanou dobou zásahu

Každý užívateľ výpočtovej techniky sa stretol s malými alebo väčšími problémami pri práci s PC. Podobne ako automobil, ktorý preto aby fungoval spoľahlivo a bezpečne potrebuje pravidelnú údržbu a servis podobne a možno ešte viac to platí o PC.

      EPSON
Novinka 2019 aj  formou      prenájmu!

WorkForce Pro WF-C579RDTWF

Najnovšie multifunkčné zariadenie A4 so systémom vymeniteľnej súpravy atramentu (RIPS) umožňuje napriek menším rozmerom rýchlu tlač, skenovanie a kopírovanie, nízke celkové náklady na vlastníctvo a nízky vplyv na životné prostredie. Zvýšte produktivitu svojej firmy vďaka nižšej nutnosti zásahov obsluhy, krátkemu času potrebnému na vytlačenie prvej strany a zabezpečeným zásadám tlače a pracovným postupom. Tlačiareň ponúka vďaka vysokej výťažnosti atramentových zásobníkov možnosť vytlačiť až 50 000 čiernobielych a 20 000 farebných strán bez výmeny atramentu.

Riešenie pre všetky vaše tlačové úlohy

EPSON WorkForce Pro WF-C878RD3TWFC        aj na výhodný PRENÁJOM.

S touto mimoriadne spoľahlivou multifunkčnou firemnou atramentovou tlačiarňou znížite prestoje, ušetríte náklady a dosiahnete lepšiu udržateľnosť.  Táto firemná multifunkcia vďaka technológii Epson Heat-Free nevyžaduje teplo na zahrievanie po zapnutí alebo prebudení, čo významne znižuje spotrebu energie, a tým šetrí peniaze. Spotreba energie je iba 42 W.  Predstavuje tlač s vysokou výťažnosťou - vytlačí až 20 000 strán čiernobielo alebo farebne bez toho, aby bolo nutné vymieňať atramentový spotrebný materiál. Prvú stranu (čiernobielo aj farebne) vytlačí za 5,5 sek. v porovnaní s laserovými tlačiarňami, ktoré pred tlačou vyžadujú predhriatie fixačnej jednotky - vďaka technológii Heat-Free . 

3

PARTNERI